Vše, co jste kdy chtěli vytvořit v Excelu a báli jste se na to pomyslet...

napište nám

sevrom@email.cz

Tvorba aplikací a programování v MS Excel, vedení daňové evidence a účetnictví Praha

Vítejte na stránkách společnosti Roman Ševčík, která působí na trhu již od roku 2001 a za tuto dobu získala řadu kvalitních referencí. Posláním je poskytování služeb v oblasti informatiky , ekonomiky a zpracování žádostí o akreditace.

Jedná se zejména o:

Tvorbu uživatelských aplikací a zpracování dat v prostředí Microsoft EXCEL;

Komplexní ekonomické služby (účetnictví, daňová evidence, daňová přiznání);

Poskytování služby Excel24 aplikací pro každodenní využití;

Vypracování žádostí na MŠMT ČR o akreditace zařízení k provádění rekvalifikace uchazečů a zájemců o zaměstnání.

Už Vás nebaví se denně zaobírat se stále se opakujícími výpočty a potřebujete tyto procesy maximálně zautomatizovat? Nemáte čas a ani chuť na vymýšlení vzorců a zkoumání, jak se v programu MS Excel formátují buňky a tvoří ty správné tabulky? Potřebujete pravidelně zpracovávat reporty od svých obchodních partnerů nebo hromady dat ze svých informačních systémů? Chcete ušetřit čas, peníze (někdy i nervy) a maximálně zjednodušit tyto operace? …. Pak jste tady správně – Nechte tyto starosti na nás a věnujte se naplno své práci! Odpovědi na své dotazy ohledně poskytování našich služeb naleznete zde.

Program MS Excel je nejpoužívanějším tabulkovým procesorem na světě, ale přesto jen relativně malý podíl jeho uživatelů dokáže naplno využít veškeré jeho funkce a maximálně z něj tak profitovat. Díky naší společnosti, která má s MS Excelem a tvorbou aplikací v Excelu bohaté zkušenosti, však můžete veškerých výhod tohoto tabulkového procesoru využít právě i Vy.

11 dobrých důvodů proč si pořídit od nás jednoduchou softwarovou aplikaci v MS Excelu naleznete zde. V případě potřeby dlouhodobější spolupráce a podpory je pro Vás připravena služba Excel24.


[DAŇOVÁ EVIDENCE]   [FAKTURACE]   [POKLADNA]   [EVIDENCE MAJETKU]   [EVIDENCE ZÁSOB – KONTROLA KORUNOU]   [EVIDENCE PRACOVNÍ DOBY]         a další aplikace v Excelu naleznete zde.


<< V současnosti můžete využít slevu 20% na nabízené aplikace ! >>