Vše, co jste kdy chtěli vytvořit v Excelu a báli jste se na to pomyslet...

napište nám

sevrom@email.cz

Vítejte na stránkách společnosti Ing. Roman Ševčík, která působí na našem trhu již od roku 2001 a za tuto dlouhou dobu získala řadu kvalitních referencí. Posláním naší společnosti je poskytování služeb v oblasti informatiky a ekonomiky.

.

Jedná se zejména o:

Tvorbu uživatelských aplikací a zpracování dat v prostředí Microsoft EXCEL;

Komplexní ekonomické služby (účetnictví, daňová evidence, daňová přiznání);

Poskytování služby Excel24;

Vypracování žádostí na MŠMT ČR o akreditace zařízení k provádění rekvalifikace uchazečů  xxa zájemců o zaměstnání.

Už Vás nebaví se denně zaobírat se stále se opakujícími výpočty a potřebujete tyto procesy maximálně zautomatizovat? Nemáte čas a ani chuť na vymýšlení vzorců a zkoumání, jak se v programu MS Excel formátují buňky a tvoří ty správné tabulky? Potřebujete pravidelně zpracovávat reporty od svých obchodních partnerů nebo hromady dat ze svých informačních systémů? Chcete ušetřit čas, peníze (někdy i nervy) a maximálně zjednodušit tyto operace? …. Pak jste tady správně – Nechte tyto starosti na nás a věnujte se naplno své práci!

Program MS Excel je nejpoužívanějším tabulkovým procesorem na světě, ale přesto jen relativně malý podíl jeho uživatelů dokáže naplno využít veškeré jeho funkce a maximálně z něj tak profitovat. Díky naší společnosti, která má s MS Excelem a tvorbou aplikací v Excelu bohaté zkušenosti, však můžete veškerých výhod tohoto tabulkového procesoru využít právě i Vy.

Pár dobrých důvodů proč si pořídit jednoduchou softwarovou aplikaci v MS Excelu naleznete zde. V případě potřeby dlouhodobější spolupráce a podpory je pro Vás připravena služba Excel24.

——————————————————————————————————————————————

[DAŇOVÁ EVIDENCE] [FAKTURACE] [POKLADNA] [EVIDENCE MAJETKU] [EVIDENCE ZÁSOB – KONTROLA KORUNOU] [EVIDENCE PRACOVNÍ DOBY] a další aplikace v Excelu naleznete zde.

<< V současnosti můžete využít slevu 10% na vývoj SW a 20% na nabízené aplikace ! >>