Vše, co jste kdy chtěli vytvořit v Excelu a báli jste se na to pomyslet...

napište nám

sevrom@email.cz


V současnosti je trh zaplaven velkým množstvím software, proto se služba tvorby uživatelských aplikací může jevit jako nepotřebná. Ovšem opak je pravdou. Drobní živnostníci, společnosti ale i domácí uživatelé mají mnohdy tak různorodé a specifické potřeby, že jiné řešení než „software na míru“ prostě neexistuje.


Podnikatelé a manažeři společností bývají velice často překvapeni, kolik „člověkohodin“ a tím pádem i financí lze ušetřit plnohodnotným využitím již vlastněného kancelářského programu.

Uživatelské aplikace vytvořené v programu Microsoft Excel jsou zpracovávány „na míru“ zákazníkovi na základě jeho potřeb a požadavků. Hlavní výhody této volby a pár příkladů aplikačních řešení z praxe můžete nalézt zde.

Na základě sdělení zájemce všech požadavků a nároků na software je oboustranně odsouhlasena doba dodání a cena za zpracování příslušné aplikace.

Vývoj software probíhá primárně ve verzi Microsoft Excel 2019. V případě potřeby zákazníka (používá-li nižší nebo vyšší verzi), budou soubory uloženy do požadované (nižší nebo vyšší) verze a využity funkce, které jejich verze programu podporuje.

Demoverze uživatelských aplikací si můžete stáhnout a vyzkoušet v sekci Aplikace ke stažení.

V případě Vašeho zájmu o zpracování uživatelské aplikace většího rozsahu může být sepsána mezi objednatelem a poskytovatelem smlouva o dílo, kde budou určeny všechny náležitosti obchodního vztahu. Jednodušší tabulkové aplikace budou dodány pouze na základě objednávky a vzájemné domluvy. Dodací doba bude určena smlouvou nebo ústní domluvou a bude se odvíjet od náročnosti tabulkové aplikace (návrh řešení, realizace, testování).

Další informace naleznete v sekci Časté dotazy. Ceník SW služeb   a SW produktů   Ceník SW produktů